By

80. VÝROČÍ ZALOŽENÍ SDH JEŠOV A SJEZD RODÁKŮ

35415387_1017720128385383_8218890116735696896_n

Sobota 23.6. 2018 se na Ješově nesla v duchu oslav ZALOŽENÍ SBORU DOBROVOLNÝCH HASIČŮ A SJEZDU RODÁKŮ. I přes ne zrovna ideální počasí se v ranních hodinách na začátku obce sešlo množství hasičů, rodáků či jen návštěvníků a vydali se průvodem obcí k pomníku hrdinů padlých ve světové válce. Zde za zvuku státní hymny byl položen věnec a vzdána čest těmto hrdinům. Poté se celý průvod přesunul na hasičský areál, kde program pokračoval. Úvodního slova a přivítání všech se ujal starosta SDH, poté promluvili i další pozvaní hosté. Došlo také na předání ocenění hasičům. Po těchto oficiální aktech přišlo na řadu vystoupení kroužku CHOLINKA. Kolem oběda se počasí přece jen trochu umoudřilo a tak se velké oblibě těšilo další vystoupení a to ŠAŠEK VIKI se svým programem pro děti, ale i dospělé. Zlatým hřebem dne bylo vystoupení hudební skupiny HOLKI, na které se sjeli lidé se širokého okolí a mohli si tak poslechnout známé hity této skupiny. V 16.00 HOLKI vystřídala hudební skupina PEPÍNO BAND, která návštěvníky bavila až do podvečerních hodin. Večer proběhla taneční zábava se skupinou SKYWAY ROCK. Součástí bohatého programu byla i názorná ukázka HZS Litovel, vystoupení taneční skupiny ESSET či POLE DANCE. Doufáme, že si každý návštěvník našel něco v programu co ho zaujalo a že se u Nás všichni dobře bavili. Velké poděkování patří všem, kdo se na náročné organizaci této akce podíleli a věnovali tomu hodně svého volného času.