logo

SDH Ješov

Vítejte na oficiálních stránkách našeho sboru

By

Pohárová soutěž 24.6. 2017

pohar_standard_hasici_2510-500x500

Poslední červnový víkend na Ješově již tradičně patřil Pohárové hasičské soutěži. Celá soutěž byla slavnostně zahájena v 10 hodin. Jako první se na závodní dráhu vydala družstva dětí – přípravka 1 družstvo, mladší a starší žáci 16 družstev. Našim dětem se dařilo. Po ukončení soutěže dětí se do zápolení o co nejlepší umístění zapojila družstva veteránů a to v počtu pěti týmů. Naši veteráni předvedli strhující výkon a vysloužili si tak první místo. Nejúspěšnější byli také v soutěži o putovní pohár „Ješovké hasič“, jenž se tak po několika letech vrátil zase domů. Sportovní den uzavírala soutěž mužů a žen. Zúčastnilo se jí celkem 16 družstev. Našim týmům se dařilo, ženy obsadili celkové 2. místo. Po skončení soutěže následovala pouťová taneční zábava.