logo

SDH Ješov

Vítejte na oficiálních stránkách našeho sboru

By

Soustředění mladých hasičů 2018

 

DSCN6316

Letos se již po desáté konalo soustředění mladých hasičů v Ústřední hasičské škole Jánské koupele. Letos v termínu 26. – 31.8. 2018. Celý týden se opět nesl v duchu zdokonalování a procvičování hasičských dovedností. Mladí hasiči si vyzkoušeli a natrénovali jízdu v lodích po vodě, horolezeckou stěnu a mnoho dalších aktivit. Nechyběly ani zábavné hry, ať už pro jednotlivce či pro týmy. Motivací pro děti, aby se celý týden snažili dělat maximum a aby je připravené aktivity bavily, byla celotáborová soutěž. Její vyhlášení proběhlo v den odjezdu a všichni účastníci byli odměněni za svoji snahu a píli. Velice nás těší, že soustředění je i po těch deseti letech stále velmi populární a děti se na něj těší celý rok. Díky patří hlavně veliteli hasičů F. Pluháčkovi, který celých deset let tuto akci pořádá a zastřešuje, ale také všem, který nevynechali jediný ročník soustředění a všem, kteří se účastnili. Velice se již těšíme na další rok.